עם צאת הסגר: העירייה הציבה מאות שמשיות וכסאות במרחב הציבורי

מאת: מערכת יום יום בתל אביב ● 18/10/2020 19:30 ● ערב ערב 2100
עם חזרת עסקי ההסעדה למתכונת של איסוף עצמי (טייק אווי): עיריית תל אביב-יפו מציבה מאות שמשיות וכיסאות במרחב הציבורי לשימוש הציבור ולעידוד פעילות עסקי המסעדות
עם צאת הסגר: העירייה הציבה מאות שמשיות וכסאות במרחב הציבורי
צילום: דוברות עיריית תל אביב

עיריית תל אביב-יפו הציבה היום עוד מאות כסאות וכיסאות נוח ועשרות שמשיות לשימוש הציבור במרחב הציבורי הפתוח, המתווספים לספסלים ולמקומות הישיבה הקבועים ולמאות הכיסאות והשמשיות שכבר הוצבו בחודשים האחרונים.

למען רווחת הציבור ולעידוד פעילות עסקי ההסעדה הפועלים כעת רק במתכונת טייק אווי, הכיסאות מוקמו בהתאם להנחיות משרד הבריאות, במרחק של 2 מטר זה מזה במספר מיקומים ברחבי העיר: מדרחוב הארבעה, כיכר רבין, כיכר הקסטל (נורדאו- פנקס), רחבת סינמטק תל אביב, רחוב טשרניחובסקי פינת בוגרשוב, שדרות רוטשילד, מדרחוב לוינסקי, כיכר דיזנגוף, מדרחוב בזל, כיכר גבעון ועוד.

הגדלת היצע אפשרויות הישיבה במרחב הציבורי מסייעת ומעודדת גם את פעילותם של עסקי המזון- בתי הקפה והמסעדות בעיר, שבימים אלה מבוססת על הזמנה ולקיחה מהמקום- טייק אווי.

 

בחודשים האחרונים נוקטת העירייה שורה של פעולות ויוזמות להקלה ולסיוע לעסקים בעיר שנקלעו למשבר בתקופת הקורונה. אנו נערכים ליום בו משרד הבריאות יאפשר לפתוח שוב את עסקי המזון גם לישיבה במקום, ואולם עד אז מקדמים יוזמות שונות שמסייעות להם, כדוגמת הקלות ופטורים מאגרות והיטלים וכן הצבת ריהוט הרחוב לשימוש הציבור.

 


חדשות תל אביב והסביבה - יום יום תל אביב יפו

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש