בשורה לתושבי תל אביב-יפו: חניון חוף תל ברוך עובר לניהולה של החברה העירונית אחוזות החוף  

מאת: מערכת יום יום בתל אביב ● 29/12/2020 09:22 ● ערב ערב 2100
חניון חוף תל ברוך עובר לניהולה של העירייה באמצעות החברה העירונית אחוזות החוף. המהלך יכנס לתוקף ב-1 בינואר 2021 וצפוי להוזיל משמעותית את תעריפי החנייה בחניון הצמוד לחוף תל ברוך, אשר עד היום הופעל על ידי זכיין פרטי.  החניון, הכולל 1,395 מקומות חניה, שוכן ברחוב יצחק ארצי 34 ומצטרף ל-60 חניונים המנוהלים ברחבי העיר על ידי אחוזות החוף. מחיר החניה יעמוד על 6 שקלים ליום עבור תושבי העיר תל אביב- יפו ו-24 ₪ ליום לתושבי חוץ.
בשורה לתושבי תל אביב-יפו:  חניון חוף תל ברוך עובר לניהולה של החברה העירונית אחוזות החוף  
צילום: דוברות עיריית תל אביב

לינק לחניוני אחוזות החוף - https://bit.ly/2Jog6US

 

עו"ד ליאור שפירא, יו"ר מועצת עיריית תל אביב-יפו והממונה על תחום העסקים בעיר: "זוהי בשורה גדולה לתושבי העיר. בתום מאמץ שהובלתי לאורך חודשים ארוכים אני שמח שהגישה לחוף תל ברוך על יד שכונת אזורי חן תהיה נגישה לכולם ושווה לכל כיס במחיר עירוני בדומה לחופים אחרים בעיר".

 

עיריית תל אביב-יפו מובילה מהלך עירוני במסגרתו הולכי הרגל, כלי הרכב הדו גלגליים והתחבורה הציבורית הם בראש סדר העדיפות במרחב הציבורי. עם זאת, העירייה פועלת על מנת להקל על משתמשי הרכב הפרטי ועל מצוקת החנייה באמצעות מספר דרכים. ביניהן, פתחה העירייה לבקשת התושבים חניונים ציבורים בבתי ספר ובמרכזים קהילתיים ככל שניתן, בשעות הלילה לתושבי האזור. כמו כן, העירייה יזמה הסכם עם 29 חניונים פרטיים לטובת מנוי חודשי מוזל לחניוני לילה וסופי שבוע עם כ-5,000 מקומות חניה. בנוסף, לרשות בעלי רכב פרטי עומדים עשרות אלפי מקומות חניה ברחבי העיר: בכחול לבן, בחניוני אחוזת החוף בהם תושבי העיר זכאים ל75% הנחה ובחניוני לילה, לחניה ללא תשלום לבעלי תו אזורי מתאים, וכן מקומות חניה באפור.

 

לחזון התחבורה המלא של עיריית תל אביב יפו במיניסייט – Mobility.tel-aviv.gov.il

ובאתר העירייה: https://bit.ly/2Iv4VJq


חדשות תל אביב יפו והסביבה - יום יום בתל אביב יפו

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש