מגן ישראל בתל אביב - יפו: עיריית תל אביב-יפו והמרכז הרפואי איכילוב פתחו היום (ה') מרכז חיסונים גדול בכיכר רבין

מאת: מערכת יום יום בתל אביב ● 31/12/2020 15:17 ● ערב ערב 2100
עיריית תל אביב-יפו והמרכז הרפואי איכילוב פתחו היום מרכז חיסונים גדול בכיכר רבין. המרכז כולל אוהל חיסונים עם 20 עמדות חיסון המתופעלות על ידי הצוות הסיעודי של בית החולים. הרישום לחיסונים במרכז פתוח לכלל תושבי המדינה בגילאי 60 ומעלה. מערכת זימון התורים למתחם החדש- https://hisun.tel-aviv.gov.il/
מגן ישראל בתל אביב - יפו: עיריית תל אביב-יפו והמרכז הרפואי איכילוב פתחו היום (ה') מרכז חיסונים גדול בכיכר רבין
מתחם חיסונים כיכר רבין צילום: דוברות עיריית תל אביב

מרכז החיסונים יפעל בימים א׳-ה׳ בשעות 22:00-08:00 וביום שישי בשעות 15:00-08:00. החיסונים יינתנו לפי ההנחיות שנקבעו על ידי משרד הבריאות. תישקל בהמשך פתיחת המתחם גם בשבת. 

נזכיר כי בכיכר רבין מפעילה העירייה מזה מספר חודשים גם מוקד בדיקות קורונה בשיתוף פיקוד העורף הנותן מענה למעל 1500 נבדקים ביום. מוקד זה צפוי להמשיך לפעול במקביל למרכז החיסונים.

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב- יפו: ״מאז פרוץ משבר הקורונה העירייה מגוייסת להגנה על בריאות התושבים ועל קיום שגרת חיים לצד הקורונה. הקמנו משל״ט קורונה עירוני, מרכז חקר אפידמיולוגי עם מעל 100 חוקרים, מרכזי בדיקות נודדים בשכונות וכעת גם מרכז חיסונים ענק בשיתוף איכילוב. נמשיך לעמוד בחזית המאבק לטובת תושבי העיר וכלל אזרחי המדינה״

פרופ׳ רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב ת״א: "עם הכניסה לסגר שלישי, ברור לכולנו שהיעד המרכזי שלנו כעת הוא להתעסק רק בחיסונים המוניים לקורונה ולחסן כמה שיותר אזרחים. בית החולים איכילוב נרתם למבצע הענק ומוכיח יכולות אדירות וכעת בזכות הרתמות של ראש העיר רון חולדאי שמיד התגייס למען המטרה, אנו נחל לחסן ללא הפסקה במסות של אלפי מתחסנים ביום במרכז הענק שהקמנו עם העירייה והכול עבור מטרה אחת - למגר סופסוף את הקורונה״.

מערכת זימון התורים למתחם החדש

 


חדשות תל אביב יפו והסביבה - יום יום בתל אביב יפו

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש